Agencja PZU Wrocław

tel. 602 25 44 90

O mnie

Mieczysław Ficner - Agent Ubezpieczeniowy.

Z PZU SA współpracuję od 2007 roku z wymiernymi osiągnięciami. Wybrałem współpracę z PZU SA dlatego, że jest to ubezpieczyciel ciągle z przeważającym polskim kapitałem, a do tego jest to ubezpieczyciel, którego produktów nie muszę się wstydzić. Wiem, że moich Klientów nie będzie nikt próbował "naciągnąć", wykorzystać, a wszelkie procedury będą zachowane w przypadku szkody.

Moje doświadczenie zawodowe to w przeważającej mierze praca na własny rachunek. W trakcie mojej pracy zawodowej prowadziłem zarówno sieć stoisk z akcesoriami komputerowymi, jak i solarium, a także firmę transportową, punkty fotograficzne oraz sklep muzyczny.

Moje wykształcenie pozwala na swobodne poruszanie się w wielu dziedzinach wiedzy, a zarazem bezproblemowo na nawiązanie kontaktu z szerokim wachlarzem Klientów. Między innymi odbyłem studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, podyplomowe studia MBA z zakresu HR w Akademii Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, studia magisterskie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem na Politechnice Wrocławskiej, studia licencjackie z zakresu zarządzania personelem na WSZiF we Wrocławiu oraz byłem uczniem Szkoły Reklamy "Promocja" we Wrocławiu. 

Praca Agenta Ubezpieczeniowego jest dla mnie pasją, a zarazem zajęciem dającym względną niezależność oraz swobodę. Kontakt z Klientami pozwala mi przekazywać im moją wiedzę z zakresu ubezpieczeń, a także pozwala mi na szeroko rozumiany rozwój osobisty.